Please enable JS

Aksaray'da Bayan Hocadan Özel Direksiyon Dersi

İletişim için 0541 804 77 71
Adeviye Uygur - Direksiyon Usta Öğreticisi

Manuel Araç Eğitimi:

Aksaray manuel vites özel direksiyon dersi

Düz vites direksiyon dersi alındığında, kişilerin genel bakış açısı gelişir ve yüksek motivasyonlu olur. Bilinçli trafiğe çıkmak her zaman sizin güven dolu ve huzurlu sürücü olmanın verdiği rahatlık nedeniyle refleksleriniz kolay ve estetik kullanmanıza faydası olur.

Düz vitesli aracınızla çok kısa zamanda trafiğe; sorunsuz, kendinizden emin, kafanızda soru işareti kalmadan, kendinize, sevdiklerinize ve başkalarına zarar vermeden çıkmak için ihtiyacınız olan tüm eğitimleri başlangıç seviyesinden, ileri sürüş seviyesine kadar eksiksiz olarak veriyoruz. Araç kullanmaya ilk defa başlayan öğrencilere, bu süreçte doğru trafik kültürünün verilmesi daha sonra insanların trafik canavarı olmasının önüne geçmenin ilk adımıdır. İnsan hayatı paha biçilmez değerdedir. Trafikte her hangi bir aksi durumun, telafisi olmayan sonuçlar doğuracağını çok iyi biliyoruz.

Aksaray’da geçen derslerimiz doğru, emniyetli araç kullanma ve sürüş tekniklerini içermektedir. Aktif şehir içi akan trafiğinde, kavşak yollarda, dönüşlerde uygulamalı olarak vermekteyiz. Şehir içi yoğun trafikte araç kullanma, düz vitesli araçla dik rampada geri kaymadan kalkış, trafiği okuma, çoklu bakış, geri gitme tekniği ve özellikle park etme eğitimlerini alarak kısa zamanda trafiğe çıkabilirsiniz.

Otomatik Araç Eğitimi:

Aksaray manuel vites özel direksiyon dersi

Otomatik vites direksiyon dersi alındığında ,kişinin genel bakış açısı gelişir ve motivasyonu yüksek olur. Bilinçli trafiğe çıkmak her zaman sizin güven dolu ve huzurlu sürücü olmanın verdiği rahatlık nedeniyle refleksleriniz kolay ve estetik kullanmanıza faydası olur.

Otomatik vitesli aracınızla çok kısa zamanda trafiğe; sorunsuz, kendinizden emin, kafanızda soru işareti kalmadan, kendinize, sevdiklerinize ve başkalarına zarar vermeden çıkmak için ihtiyacınız olan tüm eğitimleri başlangıç seviyesinden, ileri sürüş seviyesine kadar eksiksiz olarak veriyoruz.

Araç kullanmaya ilk defa başlayan öğrencilere, bu süreçte doğru trafik kültürünün verilmesi daha sonra insanların trafik canavarı olmasının önüne geçmenin ilk adımıdır. İnsan hayatı paha biçilmez değerdedir. Trafikte her hangi bir aksi durumun, telafisi olmayan sonuçlar doğuracağını çok iyi biliyoruz.

Derslerimiz doğru, emniyetli araç kullanma ve sürüş tekniklerini içermektedir. Aktif şehir içi akan trafiğinde, kavşak yollarda, dönüşlerde uygulamalı olarak vermekteyiz. Şehir içi yoğun trafikte araç kullanma, otomatik vitesli araçla dik rampada geri kaymadan kalkış, trafiği okuma, çoklu bakış, geri gitme tekniği ve özellikle park etme eğitimlerini alarak kısa zamanda trafiğe çıkabilirsiniz.

Özel Ders Randevu Formu

© 2018 | Aksaray Bayandan Özel Direksiyon Hocası - Adeviye Uygur
Aksaray'da özel direksiyon dersleri, bayan direksiyon hocası. Yoğun trafikte ders, park etme teknikleri... 0541 804 77 71
Siyah Yazılım